Straipsniai

Archipelago kino teatras ant vandens

Pasaulyje yra daug kino teatrų po atviru dangumi. Šie inžineriniai įrenginiai pasižymi romantika ir malonia bei patogia viešnage juose, tačiau jie visi nėra kažkuom unikalūs. Taigi kūrybingi protai sukūrė tokias kino teatrų platformas, kurios galėtų plaukti ramia up ear plūduriuoti ežere. Apie vieną iš jų mes kalbėsime šiame straipsnyje.

Didžiausių inžinerinių projektų Top 10

Nuo to laiko, kai žmogus išrado ugnį ir ratą, žmonija pasiekia vis daugiau ir vis didesnių žygdarbių inžinerijos srityje. Kas atrodė neįmanoma vakar - jau realybė šiandien ir šiandieninės idėjos jau skinasi kelią į ateitį. Šiame straipnsyje tęsiame inžinerijos pasiekimų top dešimtuką ir siūlome jums apžvelgti žmonijos inžinerijos stebuklus.

Turtingiausių pasaulio inžinierių Top 10

Inžinerijos mokslas gal ir ne pati pelningiausia sritis pasaulyje, tačiau gali lengvai save įrašyti į tokių sričių dešimtuką. Šiame straipsnyje pristatoma 10 turtingiausių pasaulio vyrų inžinierijos mokslų pasaulyje.

G-Cans inžinerinis statinys – požeminė šventykla

G-Cans yra didžiausias, apsaugos nuo potvynio, projektas pasaulyje. Jo oficialus pavadinimas yra “Metropolitan Area Outer Underground Discharge Channel“, bet jis yra labiausiai žinomas kaip G-Cans požeminė šventykla. Atraminės kolonos ir interjeroas primena milžinišką šventyklą urve.

Kaip iš tikrujų buvo pastatytos Egipto piramidės?

Kaip senovės egiptiečiai statė paslaptingąsias piramides gali būti išspręsta Derbyshire'o (Anglija) statybininko.
Atostogaudamas Egipte, Ashbourne statybos įmonės bosas Chris Massey diskutavo su gidu apie tai, kaip milžiniški akmens blokai, sveriantys keletą tonų, gali būti vežami ir tiekiami taip tiksliai.